Szybki kontakt
Zadzwoń: (22) 858 39 22
Napisz: info@butikspa.pl

O firmie

O firmie

ForSpa

To czym wyróżniamy się na rynku, to wielka pasja do kosmetyków. Od 2005 roku nieustannie ją rozwijamy i podnosimy nasze'' kwalifikacje. Z tysięcy marek wybieramy tylko te najlepsze i sprowadzamy je na polski rynek, aby wszyscy, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie, mogli zapewnić swojej skórze doskonałą pielęgnację. Są to ekskluzywne, markowe kosmetyki z Francji Academie, i z Anglii Aromatherapy Associates, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Odpowiednia pielęgnacja skóry jest sztuką. Nie oznacza to jednak, że jest ona zarezerwowana tylko dla nielicznych. Wręcz przeciwnie - jest  dostępna dla każdego, kto pragnie dbać o swój wygląd zgodnie z prawdziwymi potrzebami własnego ciała. ForSpa zna się na takiej pielęgnacji najlepiej. Nasz zespół posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pomóc w procesie przywracania pięknego i zdrowego wyglądu.

Naszych kosmetyków nie znajdą Państwo w drogeriach, a wyłącznie w najlepszych hotelach i spa w Polsce i na świecie. Są to kosmetyki o najwyższej jakości, oparte na naturalnych składnikach i z rezultatami widocznymi już po pierwszym użyciu.

Jako firma bierzemy udział w kongresach, targach, wystawach oraz szkoleniach, które pozwalają nam wciąż nadążać za nowymi trendami w kosmetyce. Organizujemy też Akademie Piękna, aby dzielić się własnym doświadczeniem oraz śniadania prasowe, na których rozmawiamy o naszych nowych produktach.

   

Odbierz kupon
rabatowy na 40 zł!

Zapisz się na newsletter

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.
W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera.