Szybki kontakt
Zadzwoń: (22) 858 39 22
Napisz: info@butikspa.pl

FAQ

Pytania i odpowiedziCzy aby złożyć zamówienie muszę się zarejestrować?

Nie - rejestracja nie jest obowiązkowa, ale wiążą się z nią określone korzyści - np. możliwość przeglądania histroii zakupów, tworzenie listy życzeń, do której będziesz mógł powrócić. Rejestracja jest szybka i nie wymaga podawnia danych innych niż te, które są niezbędne do zrealizowania zamówienia.

Co mam zrobić, gdy nie mogę się zalogować?

Sprawdź czy wpisujesz poprawny login i hasło. Możesz skorzystać z "Przypomnienia". Jeżeli problem będzie wciaż występował - skontaktuj się z nami.

Jak sprawdzić, gdzie jest przesyłka?

Status przesyłki możesz sprawdzić na stronach przewoźników w zależności od tego, którą formę dostawy wybrałeś: www.ups.pl lub www.paczkomaty.pl. Będziesz potrzebował do tego numeru listu przewozowego, który możesz uzyskać kontaktując się z nami.

Co mam zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?

Przesyłkę należy otworzyć w obecności kuriera. Jeśli jednak tego nie zrobisz - wykonaj kilka zdjęć i skontaktuj się z nami w dniu odbioru przesyłki. Wszczniemy postępowanie reklamacyjne. Przesyłka będzie musiała wrócić do nas, a Ty otrzymasz nowe produkty.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży Towaru zakupionego w Sklepie w ciągu 90 (dziewięćdziesięciu) dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, przez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostarczenia Produktów.Co mam zrobić, gdy towar nie jest zgodny ze złożonym zamówieniem?

Dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Gdyby jednak nastąpiła pomyłka - skontakuj się z nami, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Jakie dokumenty znajdę w przesyłce?

W zależności od tego, jaką formę potwierdzenia zakupu wybrałeś przy składaniu zamówienia - otrzymasz paragon lub fakturę VAT.

Jak długą będę czekał na przesyłkę?

Gdy tylko złożysz zamówienie niezwłocznie przystąpimy do przygotowania przesyłki do wysłania. Robimy to w ciągu 48h od poniedziałku do piątku (w okresie letnim i zimowym: od poniedziałku do czwartku ze względu na warunki atmosferyczne, które mogą mieć zły wpływ na kosmetyki). Jeśli wybrałeś formę płatności elektroniczną lub przelew - przesyłkę wyślemy po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto. W zależności od tego, jaką wskazałeś formę dostawy - może ona trwać 1 dzień (dostawa kurierem) lub maksymalnie 2 dni przy dostawie paczkomatami.

   

Odbierz kupon
rabatowy na 40 zł!

Zapisz się na newsletter

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.
W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera.